Mobilya

Ven Mobilya “stoklardan değil hayal gücünden seçim yapmak” vizyonu ile 30 yılı aşkın süredir sabit ve hareketli mobilya imalatlarını kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir. Meslek lisesi mezunlarından oluşan uzman kadrosu; kurucumuz mobilya teknik öğretmeniEngin Özdemir’in öğretileriyle yaşam alanlarınıza hayat vermektedir.

Konut

Talep edilen tarz doğrultusunda özenle tasarlanmış mobilyalarınız ISO 9001 kalite standartlarında üretimden montaja uzanan serüvenin tamamı uzman ekiplerce gerçekleştirilmektedir.

Restoran

İşletmenize uygun konsept çalışmaları doğrultusunda doğru malzeme, renk, aydınlatma seçenekleri ile tamamen markanıza uygun üretimler size özel gerçekleştiriyoruz.

Ofis

En uygun ve konforlu çalışma şartlarının sağlanacağı, fonksiyonel, kaliteli ve dayanıklı ofis mobilyası çözümleri sunuyoruz.

Otel

Otelinizin karakterine uygun; kalitesine ve estetiğine değer katarken, fonksiyonel olması ile misafirlerinizin konforunu sağlayacak, dayanıklı oluşu ile uzun yıllar ihtiyaçlarınızı karşılayacak otel mobilyaları üretmekteyiz.

Konferans Salonu

Kompleks ve ciddi bir yatırım gerektiren konferans salonu tasarımlarınızda, akustik gereksinimlerden olası acil durum senaryolarına kadar birbiriyle uyumlu uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Toplu Konut

Gerçekleştirdiğiniz villa, daire, konut projeleriniz için; kapı, mutfak, banyo dolapları, vestiyer gibi sabit mobilya ihtiyaçlarınız konseptinizin
bütünselliğine uygun olarak üretilmekte ve uygulanmaktadır.
https://www.youtube.com/watch?v=tzzjC2AvpIY
izle

Mobilya

Bizimle İletişime Geç!