Proje

Ven Proje ekibi, proje tasarımı ve danışmanlığı hizmetler ile planlamayı bütçeniz doğrultusunda en ince ayrıntısına kadar düşünerek sonuç odaklı projeler üretmektedir.

Hayal ettiğiniz tüm tasarımlar, yaratıcı çözüm önerler ile buluşturulurken; yasam alanlarınız detaylarla en doğru şekilde değerlendirilmektedir. Projeye uygun malzeme seçimler yapılarak sizlere “sonu bastan gösterme” vizyonu le kılavuzluk edilmektedir.

Keşif

Uygulama gerçekleştirilecek proje alanlarınız uzman ekipler tarafından ziyaret edilir ve son teknoloji ekipmanlarla, iş güvenliği kurallarına özen gösterilerek kullanım alanına uygun ölçümler gerçekleştirilir.

Plan

Ölçüsü alınan röleveler bilgisayar destekli tasarım programlarına aktarılır. Kullanım alanlarınıza en uygun çözümler göz önünde bulundurularak tasarım aşaması başlatılır.

3D Tasarım

“Sonu bastan gösterme” vizyonunun hayata geçmesindeki en önemliunsurlardan olan foto-gerçekçi görselleştirmeler ile malzeme seçimlerinin tamamlanması, konsepti bütün olarak gösterme adımları gerçekleştirilir.

İmalat

“Kalite detaylarda gizlidir.” Tüm uygulamalarımızı en ince ayrıntısına kadar planlıyor, tecrübeli iç mimar, mobilya teknikeri ve inşaat mühendisi kadromuz ile kusursuza en yakın imalatlar için tasarımlarımızı gerçeğe dönüştürüyoruz.

Koordinasyon

Uzman kadromuz ve saha ekibimiz ile sürecin hatasız şekilde ilerlemesi ve tamamlanması için, proje ekibinin ve sizlerin koordinasyonu profesyonelce sağlanmaktadır.

Danışmanlık

Estetik ve fonksiyonel tasarımların doğru ekip ve yöntemlerce uygulanması, uygulama süreçlerinin sıralaması ve zamanının belirlenmesi, teknik ve ekonomik gereksinimler ışığında doğru malzeme seçimleri yapılması ve kullanım alanlarının belirlenmesine yönelik danışmanlık hizmetleri gerçekleştirilmektedir.
https://www.youtube.com/watch?v=MExS0pfNDKU&t=1s
izle

Projelerimiz

Bizimle İletişime Geç!